Odpoczynek w parku

Drzemka na hamaku w parku na terenie kompleksu, lektura interesującej książki pod baldachimem, czy piknik na trawie wśród śpiewu ptaków. Prawda, że brzmi kusząco?

Dwa kroki do plaży

Plaże w Mielenku zachwycają o każdej porze roku - są szerokie, o łagodnym zejściu wprost z parku wydmowego. Latem zawsze znajdziesz wolne miejsce na rozłożenie koca!

Jacuzzi zewnętrzne

Kapiel w jacuzzi pozwala na glęboki relaks, odprężenie oraz niweluje stres. Miliony drobnych bąbelków i delikatny masaż ciepłą wodą wprawiają w lepszy nastrój oraz mają dobroczynny wpływ na cały organizm.

 

Atrakcje dla dzieci

Letnie animacje angażujące dzieci w każdym wieku i bogato wyposażony plac zabaw sprawią, że dzieci nie będą chciały wyjeżdżać do domu.

Fitness corner

Dla amatorów aktywności fizycznej przygotowaliśmy siłownię "pod chmurką" oraz zewnętrzny stół do tenisa stołowego.

Idealny wybór

Dwa kroki do plaży

Położenie w pierwszej linii zabudowy od strony morza. W odległości kilku kroków przez wydmowy park czeka na Ciebie piękna, szeroka i niezatłoczona plaża.

Skrojony na miarę

W zależności od potrzeb dysponujemy apartamentami od 25m2 do 58m2. Każdy lokal ma indywidualny charakter i unikalny styl wnętrza. Zaplanowaliśmy najwyższy poziom wykończenia i ekskluzywne dodatki.

Wymarzone zaplecze

Do wypoczynku podchodzimy w sposób kompleksowy. Na miejscu znajdziesz wszystko, co niezbędne do niezakłóconego relaksu.

Spokojna okolica

Perfekcyjna lokalizacja gwarantująca cichy i bezstresowy wypoczynek. Spragnieni wrażeń do atrakcji pobliskiego Mielna mogą dotrzeć po krótkim spacerze.

Butikowy charakter

Apartamenty
M² powierzchni działki
Metrów do plaży
Pokoje hotelowe
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij