O inwestycji

Unikalna lokalizacja

Żeby poczuć magię Mielenka, trzeba tu spędzić przynajmniej kilka dni. O jego pięknie decydują głównie walory przyrodnicze - szeroka plaża z drobnym piaskiem, zabytkowa aleja lipowa i piękny wydmowy park krajobrazowy, przez który prowadzi ścieżka rowerowo-spacerowa.

Od strony wschodniej Mielenko przylega do Mielna - jednego z najbardziej znanych i rozpoznawanych kurortów nad polskim morzem, cenionego przede wszystkim ze względu na bogatą ofertę rozrywkową oraz doskonałe położenie pomiędzy morzem a jeziorem Jamno.

Wyjątkowe położenie naszej inwestycji zagwarantuje komfort relaksu na łonie przyrody, jednocześnie łącząc korzyści z niewielkiej odległości od centrum Mielna, którą można pokonać udając się na krótki spacer. Czy wiesz, że Gminę Mielno odwiedza rocznie aż 900 tysięcy turystów ?.
 

Oczywiście najważniejszą atrakcją okolicy dla każdego turysty jest Morze Bałtyckie. Kompleks Baltin znajduje się w pierwszej linii zabudowy od strony morza, więc z każdego apartamentu zaledwie w kilka chwil znajdziemy się na plaży.

Zamierzenie inwestycyjne

Całkowita powierzchnia użytkowa obiektu wynosi ponad 3800m2, budynek składa się z dwóch części: hotelowej z pełnym zapleczem oraz apartamentowej. Część apartamentowa posiada niezależne wejście, na trzech kondygnacjach znajdą się łącznie 33 lokale mieszkalne, na każde piętro dostaniemy się cichobieżną windą osobową.

Przewidziano dwa etapy realizacji inwestycji:
I etap – część apartamentowa z zagospodarowaniem terenu – planowane oddanie do użytkowania czerwiec 2016
II etap – część hotelowa z zapleczem - hala basenowa z kompleksem saun, SPA, restauracja, kinder club, sala konferencyjna, taras wypoczynkowy na dachu - realizacja lata 2015-2017

Cały obiekt będzie posiadał bezprzewodowe łącze internetowe wifi, instalację alarmową, wyposażenie w system kamer i monitoring (zarówno wewnątrz jak i na terenie posesji), nagłośnienie, instalację telefoniczną oraz instalację informatyczną, w tym zamki w pokojach na karty magnetyczne i zintegrowany system obsługi Gościa.

Parking na terenie obiektu mieści 53 miejsca postojowe. Część zadrzewiona zostanie zagospodarowana na park pełniący funkcje wypoczynkowe, z placem zabaw.

Architektura

Projekt architektoniczny i wyposażenia wnętrz jest dziełem renomowanej koszalińskiej pracowni pod kierunkiem Ryszarda Jachtomy.

Koncepcja doskonale wpisuje się w nadmorskie otoczenie, wyróżniając jednocześnie niebanalną, nowoczesną formą oraz wysmakowanymi detalami. Bryła obiektu niewątpliwie aspirować będzie do najokazalszych budowli w całej gminie Mielno.

Wnętrza

Starannie zaprojektowana przestrzeń każdego apartamentu jest połączeniem nowoczesnego designu, estetyki i funkcjonalności. Standard wykończenia dopasowany zarówno do potrzeb właścicieli, jak i wymogów związanych z ich ewentualnym powierzeniem operatorowi w zarządzanie, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdy z naszych lokali jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij