Sarbinowo

Ta niewielka miejscowość, uznawana za jedną z najpiękniejszych w pasie Wybrzeża Środkowego. Odwiedzający ją turyści oprócz wspaniałych walorów przyrodniczych doceniają również oddaną do użytkowania w 2015 roku nadmorską promenadę, wzdłuż której znajdują się liczne restauracje i kawiarnie. Niedalekie sąsiedztwo większych ośrodków takich jak Mielno, Koszalin czy Kołobrzeg pozwala bez problemu cieszyć się podczas pobytu z wieczornych rozrywek, a zarazem wypocząć w spokojnym miejscu, z czystym nadmorskim powietrzem.

Do największych atutów kurortu zaliczyć należy bliskość przyrody, niezatłoczone plaże oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Sarbinowo jest idealnym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych, jak i młodych ludzi spragnionych  aktywnego wypoczynku.

Nowa inwestycja - Baltin Resort

Starannie wybraliśmy lokalizację naszej kolejnej inwestycji. Sarbinowo jest kameralną miejscowością i ulubionym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Badania pokazują, że z roku na rok coraz chętniej wybieramy mniejsze, urokliwe zakątki jako cele wakacyjnej podróży, gdzie unikniemy przepełnionych plaż oraz miejskiego gwaru i tłoku.

Oczywiście najważniejszą atrakcją okolicy dla każdego turysty jest Morze Bałtyckie. Baltin Blu Aparthotel znajduje się w odległości ok. 450 metrów od morza, więc z każdego apartamentu zaledwie w kilka chwil znajdziesz się na plaży.

Spokojna okolica

Lokalizacja Baltin Blu Aparthotel zapewnia spokojny wypoczynek, a jednocześnie pozwala w kilka minut dotrzeć do plaży, na promenadę czy do lokalnych restauracji.

Zakup apartamentu

Jeśli marzysz o apartamencie nad morzem na własność lub zastanawiasz się gdzie skutecznie ulokować swoje oszczędności, to może Ciebie zainteresować nasza oferta inwestycyjna. Decydując się na kupno masz pełen wachlarz możliwości - sprzedajemy apartamenty jako lokale mieszkalne, więc sam wybierzesz czy planujesz zamieszkać nad morzem, będziesz samodzielnie zarządzał najmem lub oddasz apartament w nasze ręce.
Nawet jeśli powierzysz nam zarządzanie apartamentem będziesz mógł wypoczywać w swojej własności pełne 2 miesiące w ciągu roku!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij