Apartamenty na sprzedaż

Doskonałe zaplecze

Zakup nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji to jeden z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestowania, przy czym stopa zwrotu z takiej inwestycji znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej.

Jednak największym atutem apartamentów Baltin Resort jest pełna infrastruktura doskonale zaprojektowanego terenu kompleksu, z całorocznym krytym basenem ze zjeżdżalniami dla dzieci, basenem zewnętrznym, restauracją, klubem malucha, SPA, fitness center i wypożyczalnią rowerów.

Stań się właścicielem jednego z naszych apartamentów nad morzem i uzyskuj wysokie zwroty z inwestycji już od pierwszego roku!

Kup i zarabiaj 8% rocznie

Gwarantujemy pełną własność zakupionego lokalu - umowę w formie aktu notarialnego z odrębną księgą wieczystą i pełnym udziałem w gruncie, w Twoje ręce oddamy w pełni umeblowane mieszkanie. Równocześnie otrzymasz możliwość podpisania umowy pewnego zysku w wysokości 8% ceny netto zakupu apartamentu już od pierwszego roku!

O kompleksowości naszej oferty niech świadczy fakt, że nabywcom, którzy zdecydują się oddać mieszkanie do zarządzania operatorowi zaproponujemy aż 30 dni pobytu w swojej własności.

Najlepszy apartament dla Ciebie

Słońce o poranku, czy popołudniowa kawa w słonecznych promieniach? Ogródek czy taras na poddaszu? Powiedz nam co lubisz najbardziej, a pomożemy Tobie wybrać apartament dopasowany do Twoich gustów. Po kilku miesiącach od startu sprzedaży nabywców znalazło już ponad 60% naszych apartamentów. Nie zwlekaj, u nas w momencie podpisania umowy zapłacisz zaledwie 10% wartości apartamentu, a reszta płatności nastąpi dopiero po końcowych odbiorach budynku.

Rezerwacja apartamentu

Ty też możesz zostać właścicielem apartamentu nad morzem!

Myślisz, że własny apartament nad morzem jest luksusem tylko dla wybranych? Sprawdź nasze ceny! Koszt zakupu mieszkania zaczyna się już od 191.500 zł brutto z opcją dokupienia kompletnego, eleganckiego umeblowania wg projektu wnętrz jednej z najlepszych pracowni w Polsce. 

W pierwszym etapie ekskluzywnego kompleksu BALTIN RESORT do sprzedaży przeznaczamy 46 apartamentów. Sprawdź w naszej ofercie, który lokal będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Pełne informacje na temat BALTIN RESORT w Sarbinowie znajdziesz bezpośrednio na stronie: www.baltin-resort.pl

ikona

Komfort

Teren ogrodzony, własne miejsce parkingowe na zamkniętym terenie obiektu, system kart dostępowych przy bramie wjazdowej i przy wejściu do budynku.

ikona

Bezpieczeństwo

Współpraca z agencją ochrony 24h przez cały rok, kompleksowy monitoring obiektu, system kamer na zewnątrz i wewnątrz budynku.

ikona

Gwarancja

Własna księga wieczysta i pełna własność lokalu. Umowa w formie aktu notarialnego, płacisz za gotowy apartament! Całkowita kontrola inwestora dla końcowego efektu zgodnego z zamierzeniem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij