Apartamenty na sprzedaż

Doskonałe zaplecze

Zakup nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji to jeden z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestowania, przy czym stopa zwrotu z takiej inwestycji znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej.

Jednak największym atutem apartamentów jest pełna infrastruktura doskonale zaprojektowanego terenu kompleksu, z całorocznym krytym basenem ze zjeżdżalniami dla dzieci, basenem zewnętrznym, restauracją, klubem malucha, SPA, fitness center i wypożyczalnią rowerów.

Zostań właścicielem jednego z apartamentów nad morzem w Baltin Blu Aparthotel i uzyskuj wysokie zwroty z inwestycji już od pierwszego roku!

Najlepszy apartament dla Ciebie

Słońce o poranku, czy popołudniowa kawa w słonecznych promieniach? Ogródek czy taras na poddaszu? Powiedz nam co lubisz najbardziej, a pomożemy Tobie wybrać apartament dopasowany do Twoich gustów. Po kilku miesiącach od startu sprzedaży kolejnego etapu inwestycji nabywców znalazło już ponad 60% apartamentów. Nie zwlekaj, propoujemy korzystne warunki rezerwacji apartamentu z opcją płatności dopiero po końcowych odbiorach budynku.

Kup i zarabiaj nawet 8% rocznie

Decydując się na zakup apartamentu zawsze masz pełną własność zakupionego lokalu - umowę w formie aktu notarialnego z odrębną księgą wieczystą i udziałem w gruncie. Równocześnie otrzymasz możliwość podpisania umowy z profesjonalnym operatorem gwarantującym wysokiej klasy, kompletne wyposażenie apartamentu oraz wysokie stopy zwrotu z inwestycji już od pierwszego roku! Marka Baltin kojarzy się z wyjątkową dbałością o komfort i dobre samopoczucie naszych Gości - zatroszczymy się o każdy detal, żeby Twój apartament dobrze służył wypoczynkowi innych.

Apartament nad morzem, to także możliwość relaksu w komfortowych warunkach w swojej własności. Oddychaj nadmorską bryzą korzystając z pobytów właścicielskich.

Rezerwacja apartamentu

Ty też możesz zostać właścicielem apartamentu nad morzem!

Myślisz, że własny apartament nad morzem jest luksusem tylko dla wybranych? Sprawdź ceny apartamentów w Baltin Blu Aparthotel! Koszt zakupu mieszkania zaczyna się już od 191.500 zł brutto z opcją dokupienia u operatora kompletnego, eleganckiego umeblowania wg projektu wnętrz jednej z najlepszych pracowni w Polsce. 

W drugim etapie ekskluzywnego kompleksu BALTIN BLU APARTHOTEL do sprzedaży przeznaczone jest 39 apartamentów. Sprawdź, który lokal będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Pełne informacje na temat BALTIN BLU APARTHOTEL w Sarbinowie znajdziesz bezpośrednio na stronie: www.baltin-resort.pl

Deweloperem realizującym inwestycję BALTIN BLU APARTHOTEL jest:

Baltimare Apartments sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Poznaniu, ul. Warszawska 43/127, NIP 7822625178.

ikona

Komfort

Teren ogrodzony, własne miejsce parkingowe na zamkniętym terenie obiektu, system kart dostępowych przy bramie wjazdowej i przy wejściu do budynku.

ikona

Bezpieczeństwo

Współpraca z agencją ochrony 24h przez cały rok, kompleksowy monitoring obiektu, system kamer na zewnątrz i wewnątrz budynku.

ikona

Gwarancja

Własna księga wieczysta i pełna własność lokalu. Umowa w formie aktu notarialnego, płacisz za gotowy apartament! Całkowita kontrola inwestora dla końcowego efektu zgodnego z zamierzeniem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij