Apartamenty na sprzedaż

Doskonałe zaplecze

Zakup nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji to jeden z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestowania, przy czym stopa zwrotu z takiej inwestycji znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej.

Jednak największym atutem apartamentów Baltin Resort jest pełna infrastruktura doskonale zaprojektowanego terenu kompleksu, z całorocznym krytym basenem ze zjeżdżalniami dla dzieci, basenem zewnętrznym, restauracją, klubem malucha, SPA, fitness center i wypożyczalnią rowerów.

Stań się właścicielem jednego z naszych apartamentów nad morzem i uzyskuj wysokie zwroty z inwestycji już od pierwszego roku!

Kup i zarabiaj 8% rocznie

Gwarantujemy pełną własność zakupionego lokalu - umowę w formie aktu notarialnego z odrębną księgą wieczystą i pełnym udziałem w gruncie, w Twoje ręce oddamy w pełni umeblowane mieszkanie. Równocześnie otrzymasz możliwość podpisania umowy pewnego zysku w wysokości 8% ceny netto zakupu apartamentu już od pierwszego roku!

O kompleksowości naszej oferty niech świadczy fakt, że nabywcom, którzy zdecydują się oddać mieszkanie do zarządzania operatorowi zaproponujemy aż 30 dni pobytu w swojej własności.

Najlepszy apartament dla Ciebie

Słońce o poranku, czy popołudniowa kawa w słonecznych promieniach? Ogródek czy taras na poddaszu? Powiedz nam co lubisz najbardziej, a pomożemy Tobie wybrać apartament dopasowany do Twoich gustów. Po kilku miesiącach od startu sprzedaży nabywców znalazło już ponad 60% naszych apartamentów. Nie zwlekaj, u nas w momencie podpisania umowy zapłacisz zaledwie 10% wartości apartamentu, a reszta płatności nastąpi dopiero po końcowych odbiorach budynku.

Rezerwacja apartamentu

Ty też możesz zostać właścicielem apartamentu nad morzem!

Myślisz, że własny apartament nad morzem jest luksusem tylko dla wybranych? Sprawdź nasze ceny! Koszt zakupu mieszkania zaczyna się już od 191.500 zł brutto z opcją dokupienia kompletnego, eleganckiego umeblowania wg projektu wnętrz jednej z najlepszych pracowni w Polsce. 

W pierwszym etapie ekskluzywnego kompleksu BALTIN RESORT do sprzedaży przeznaczamy 46 apartamentów. Sprawdź w naszej ofercie, który lokal będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Pełne informacje na temat BALTIN RESORT w Sarbinowie znajdziesz bezpośrednio na stronie: www.baltin-resort.pl

Symbol

Komfort

Umzäunter Komplex mit eigenem, schrankengesichtertem Parkplatz auf dem Gelände, Zugangskontrollsystem mit Magnetkarten am Einfahrtstor und am Eingang in das Gebäude.
Symbol

Sicherheit

Zusammenarbeit mit einer Wachschutzagentur 24 h am Tag über das ganze Jahr, umfassende Bewachung des Gebäudes, ein Kamerasystem innerhalb und außerhalb des Gebäudes.
Symbol

Garantie

Eigenes Grundbuch und voller Eigentum der Wohnung. Vertrag in Form einer notariellen Urkunde - Sie zahlen für das fertige Appartement. Vollständige Kontrolle des Investors über das Ergebnis gemäß der Vorgabe.
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen