Apartamenty na sprzedaż

Doskonałe zaplecze

Zakup nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji to jeden z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestowania, przy czym stopa zwrotu z takiej inwestycji znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej.

Jednak największym atutem apartamentów Baltin Resort jest pełna infrastruktura doskonale zaprojektowanego terenu kompleksu, z całorocznym krytym basenem ze zjeżdżalniami dla dzieci, basenem zewnętrznym, restauracją, klubem malucha, SPA, fitness center i wypożyczalnią rowerów.

Zostań właścicielem jednego z apartamentów nad morzem w Baltin Resort i uzyskuj wysokie zwroty z inwestycji już od pierwszego roku!

Najlepszy apartament dla Ciebie

Słońce o poranku, czy popołudniowa kawa w słonecznych promieniach? Ogródek czy taras na poddaszu? Powiedz nam co lubisz najbardziej, a pomożemy Tobie wybrać apartament dopasowany do Twoich gustów. Po kilku miesiącach od startu sprzedaży kolejnego etapu inwestycji nabywców znalazło już ponad 60% apartamentów. Nie zwlekaj, propoujemy korzystne warunki rezerwacji apartamentu z opcją płatności dopiero po końcowych odbiorach budynku.

Kup i zarabiaj nawet 8% rocznie

Decydując się na zakup apartamentu zawsze masz pełną własność zakupionego lokalu - umowę w formie aktu notarialnego z odrębną księgą wieczystą i udziałem w gruncie. Równocześnie otrzymasz możliwość podpisania umowy z profesjonalnym operatorem gwarantującym wysokiej klasy, kompletne wyposażenie apartamentu oraz wysokie stopy zwrotu z inwestycji już od pierwszego roku! Marka Baltin kojarzy się z wyjątkową dbałością o komfort i dobre samopoczucie naszych Gości - zatroszczymy się o każdy detal, żeby Twój apartament dobrze służył wypoczynkowi innych.

Apartament nad morzem, to także możliwość relaksu w komfortowych warunkach w swojej własności. Oddychaj nadmorską bryzą korzystając z pobytów właścicielskich.

Rezerwacja apartamentu

Ty też możesz zostać właścicielem apartamentu nad morzem!

Myślisz, że własny apartament nad morzem jest luksusem tylko dla wybranych? Sprawdź ceny apartamentów w Baltin Resort! Koszt zakupu mieszkania zaczyna się już od 191.500 zł brutto z opcją dokupienia u operatora kompletnego, eleganckiego umeblowania wg projektu wnętrz jednej z najlepszych pracowni w Polsce. 

W drugim etapie ekskluzywnego kompleksu BALTIN RESORT do sprzedaży przeznaczone jest 39 apartamentów. Sprawdź, który lokal będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Pełne informacje na temat BALTIN RESORT w Sarbinowie znajdziesz bezpośrednio na stronie: www.baltin-resort.pl

Deweloperem realizującym inwestycję BALTIN RESORT jest:

Baltimare Apartments sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Poznaniu, ul. Warszawska 43/127, NIP 7822625178.

Symbol

Komfort

Umzäunter Komplex mit eigenem, schrankengesichtertem Parkplatz auf dem Gelände, Zugangskontrollsystem mit Magnetkarten am Einfahrtstor und am Eingang in das Gebäude.
Symbol

Sicherheit

Zusammenarbeit mit einer Wachschutzagentur 24 h am Tag über das ganze Jahr, umfassende Bewachung des Gebäudes, ein Kamerasystem innerhalb und außerhalb des Gebäudes.
Symbol

Garantie

Eigenes Grundbuch und voller Eigentum der Wohnung. Vertrag in Form einer notariellen Urkunde - Sie zahlen für das fertige Appartement. Vollständige Kontrolle des Investors über das Ergebnis gemäß der Vorgabe.
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen