Dla dzieci

Kompleks Baltin Resort to miejsce stworzone z myślą o komfortowym wypoczynku całej rodziny, a zwłaszcza dzieci.
To właśnie z myślą o naszym najmłodszych Gościach przygotowaliśmy wiele atrakcji, dzięki którym dzieci z pewnością nie będą mogły narzekać na nudę.
Rodziców odwiedzających nasze apartamenty w Sarbinowie z pewnością ucieszy fakt, że umożliwiamy bezpłatne skorzystanie z łóżeczka turystycznego, wanienki oraz innych akcesoriów.

Wyposażenie

Wszystkie nasze apartamenty zostały wyposażone w sprzęty i akcesoria niezbędne podczas wypoczynku z dziećmi. Wszystko po to by zapewnić komfortowy wypoczynek rodzicom oraz ich pociechom. Naszym Gościom bezpłatnie udostępniamy:

  • łóżeczko dla niemowląt (turystyczne)
  • komplet pościeli oraz poduszek dla dzieci
  • krzesełko do karmienia wraz z kompletem sztućców
  • wanienkę do kąpieli
  • oraz podest łazienkowy.

 

Zabawa

Żadnego dziecka z pewnością nie trzeba namawiać do wspólnych harców na świeżym powietrzu.

Przygotowany przez nas plac zabaw jest idealnym do tego miejscem. Duża różnorodność znajdujących się na nim urządzeń i konstrukcji daje gwarancję wspaniałej zabawy dla dzieci w różnym wieku.

Wszystkie znajdują się na placu zabaw elementy posiadają odpowiednie atesty, dzięki czemu rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

Poznawanie okolicy na dwóch kółkach

Wycieczka rowerowa to zawsze trafiony pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Przemierzanie Sarbinowa oraz jego okolic na dwóch kółkach to najlepszy sposób na odkrywanie uroków tej części polskiego wybrzeża. A miejsc do których warto pojechać naprawdę nie brakuje. Latarnia w Gąskach, Chłopy czy Mielno to tylko niektóre z nich.

Dla wszystkich Gości naszego kompleksu przygotowaliśmy rowery dostosowany do cyklistów w każdym wieku. Oprócz rowerów wypożyczyć można również kaski, foteliki umożliwiające podróżowanie z dzieckiem, a także przyczepki rowerowe.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen