Zostań współwłaścicielem luksusowego hotelu!

Przedstawiamy wyjątkową propozycję biznesową dla osób poszukujących bezpiecznego i zyskownego sposobu ulokowania kapitału. Już dziś umożliwiamy zakup jednego z naszych luksusowych apartamentów w czterogwiazdkowym hotelu z pewnym najmem i gwarancją 7% zysku dla właściciela.

7% stałej stopy zwrotu

Zakup atrakcyjnej nieruchomości, to od lat bezpieczny sposób lokowania kapitału. U nas każdy Nabywca ma zagwarantowany comiesięczny czynsz, którego wysokość jest stała i niezależna od pory roku czy obłożenia hotelu.

Poza tym wartość lokali nad morzem systematycznie rośnie, co daje możliwość sprzedania posiadanej nieruchomości w każdym momencie na wolnym rynku z zyskiem. Nie lubimy oferować kota w worku, zdecydowaliśmy się na sprzedaż apartamentów hotelowych dopiero po uruchomieniu obiektu!

Nasze atuty

Nasz hotel jest kategoryzowany, my MAMY 4* potwierdzone wpisem w centralnej ewidencji prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Musieliśmy spełnić szereg wymagań jakościowych i bezpieczeństwa. Wiele ofert na rynku apartamentowym reklamuje się jako obiekty o standardzie 4*, a to jednak wielka różnica.

Zbudowaliśmy hotel butikowy, kameralny, z dbałością o detale wykończenia, ale równocześnie wielofunkcyjny - przeznaczony dla różnych grup Gości, od rodzin z dziećmi do Gości biznesowych.

Każdy Nabywca apartamentu staje się również współwłaścicielem części wspólnych, do których należy m.in. strefa basenowa, sala konferencyjna, sala zabaw dla dzieci i przynależne miejsce parkingowe.

Dla każdego lokalu zostanie założona nowa księga wieczysta bez obciążeń z wpisem pełnej własności.

14 dni wypoczynku we własnym apartamencie

Już dziś możesz zafundować sobie 14 dni wypoczynku nad morzem w komfortowym hotelu każdego roku. Prawda, że kusząca perspektywa?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zapraszamy do umówienia indywidualnego spotkania w hotelu, podczas którego będziesz miał okazję osobiście przekonać się o najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen