SPA

Strefa wellness naszego nowoczesnego kompleksu BALTIN HOTEL & SPA, to miejsce w którym regeneracja i relaks, stają się kwintesencją udanego wypoczynku.
Chcąc przywrócić w Państwa życiu wewnętrzną harmonię i spokój, stworzyliśmy przestrzeń wellness, która jest oazą równowagi między stanem ciała i umysłu.
Proponujemy Państwu spędzenie chwili wytchnienia poddając się zabiegom w otoczeniu subtelnych zapachów i odprężającej muzyki. 

 

Zabiegi

Przygotowane przez naszych specjalistów terapie i rytuały pielęgnacyjne, opieramy o kosmetyki liderów profesjonalnej pielęgnacji, firmę Klapp, oraz Organique. Firmy te od wielu lat propagują holistyczne podejście, które idealnie wpisuje się w proponowaną przez nas wizję pielęgnacji i odprężenia dla każdego.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu również, nasze autorskie zabiegi naturalne, które stanowią wspaniałe uzupełnienie przygotowanej oferty.

Wellness dla mam

W tym niezwykłym czasie jakim jest ciąża, kiedy to pielęgnacja własna przyszłej Mamy staje się troską o drugiego człowieka przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów zarówno dla przyszłych Mam oraz dla tych które już cieszą się urokami macierzyństwa.

W ofercie tej znajdziecie Panie zabiegi zarówno oczyszczające, odprężające, relaksacyjne jak i odżywcze.

Wszystkie zabiegi jak i środki pielęgnacyjne dobraliśmy z wielką starannością w trosce o zdrowie Mamy i dziecka (kosmetyka naturalna).

Nasza kadra

Wszystkie zabiegi, terapie i rytuały na twarz oraz ciało są wykonywane przez naszych terapeutów SPA, którzy są dyplomowanymi fizykoterapeutami i kosmetologami z wieloletnią praktyką w zawodzie.

Zespół ten jest prowadzony przez Annę Blejch, będącej wykładowcą oraz kreatorem Wellness, propagatorką i twórczynią autorskich zabiegów naturalnych.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen