Profesjonalny operator hotelowy

Zapraszamy do bliższego poznania profilu naszej działalności. Funkcjonujemy na rynku hotelowo-apartamentowym i proponujemy kompleksową dzierżawę oraz profesjonalne zarządzanie obiektami hotelarskimi.

Solidny partner w biznesie

W ramach umów najmu wypłaciliśmy deweloperom i indywidualnym właścicielom apartamentów już ponad 2.000.000 zł czynszu. Zawsze dotrzymujemy terminów płatności, a ze wszystkimi inwestorami pozostajemy w partnerskich relacjach.

Sukcesy

Osiągamy bardzo dobre rezultaty w działalności operacyjnej. W Baltin**** Hotel & SPA w drugim roku funkcjonowania na rynku notujemy ponadprzeciętne wartości wskaźników hotelarskich. Bardzo udanie wprowadziliśmy na rynek obiekt w Sarbinowie. Naszą dewizą jest przyjęcie Gościa w taki sposób w jaki chcielibyśmy ugościć najważniejszą osobę przybywającą do własnego domu.

Ludzie

Naszym największym skarbem są zasoby ludzkie. Bez odpowiedniej kadry menedżerskiej niemożliwe byłoby osiaganie kolejnych ambitnych celów. Mamy doświadczony, ale równocześnie nastawiony na dalszy rozwój zespół. Współpracujemy z uznanymi ekspertami w branży hotelarskiej i stale monitorujemy rynek.

Nasze atuty

Jesteśmy operatorem hotelowym, który zarządza obiektami na wyłączność - nie podpisujemy umów na pojedyncze apartamenty w różnych lokalizacjach. Dzięki temu możemy wynegocjować dobre warunki umów z kilkudziesięcioma pośrednikami. Współpracujemy z portalami typu Booking.com, Travelist, HRS, jak również z biurami podróży, takimi jak TUI zarówno na rynku polskim jak i niemieckim. Każdego roku mocno inwestujemy w promocję własnej marki, co przekłada się na wzrosty sprzedaży w kanale bezpośrednim.

Mamy świetnie przygotowaną do dalszego rozwoju infrastrukturę, posiadamy centralną infolinię dla klientów.

Stawiamy na otwartą komunikację - z dumą informujemy o bieżących wynikach osiąganych przez spółkę.

 

Współpraca

Wybór operatora to ważna decyzja biznesowa
Przekaż Twoją nieruchomość w dobre ręce

Chcemy rozwijać markę Baltin i oferować Gościom naszej sieci, a także właścicielom apartamentów możliwość wypoczynku w różnych atrakcyjnych lokalizacjach. Z tego względu chętnie nawiążemy współpracę z inwestorami i deweloperami budującymi obiekty hotelowe, condohotele, aparthotele oraz właścicielami funkcjonujących już obiektów celem wynajmu długoterminowego.

Osoba odpowiedzialna za rozwój sieci:
Hubert Bachorz - tel. 608 667 925
e-mail -  hubert.bachorz@baltin.pl

Dane spółki:
Multimare Investment sp. z o.o.
ul. Warszawska 43/127, 61-028 Poznań, NIP 7822622688

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen