Zostań współwłaścicielem luksusowego hotelu!

Przedstawiamy wyjątkową propozycję biznesową dla osób poszukujących bezpiecznego i zyskownego sposobu ulokowania kapitału. Już dziś umożliwiamy zakup jednego z naszych luksusowych apartamentów w czterogwiazdkowym hotelu z pewnym najmem i gwarancją 7% zysku dla właściciela.

7% stałej stopy zwrotu

Zakup atrakcyjnej nieruchomości, to od lat bezpieczny sposób lokowania kapitału. U nas każdy Nabywca ma zagwarantowany comiesięczny czynsz, którego wysokość jest stała i niezależna od pory roku czy obłożenia hotelu.

Poza tym wartość lokali nad morzem systematycznie rośnie, co daje możliwość sprzedania posiadanej nieruchomości w każdym momencie na wolnym rynku z zyskiem. Nie lubimy oferować kota w worku, zdecydowaliśmy się na sprzedaż apartamentów hotelowych dopiero po uruchomieniu obiektu!

Nasze atuty

Nasz hotel jest kategoryzowany, my MAMY 4* potwierdzone wpisem w centralnej ewidencji prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Musieliśmy spełnić szereg wymagań jakościowych i bezpieczeństwa. Wiele ofert na rynku apartamentowym reklamuje się jako obiekty o standardzie 4*, a to jednak wielka różnica.

Zbudowaliśmy hotel butikowy, kameralny, z dbałością o detale wykończenia, ale równocześnie wielofunkcyjny - przeznaczony dla różnych grup Gości, od rodzin z dziećmi do Gości biznesowych.

Każdy Nabywca apartamentu staje się również współwłaścicielem części wspólnych, do których należy m.in. strefa basenowa, sala konferencyjna, sala zabaw dla dzieci i przynależne miejsce parkingowe.

Dla każdego lokalu zostanie założona nowa księga wieczysta bez obciążeń z wpisem pełnej własności.

14 dni wypoczynku we własnym apartamencie

Już dziś możesz zafundować sobie 14 dni wypoczynku nad morzem w komfortowym hotelu każdego roku. Prawda, że kusząca perspektywa?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zapraszamy do umówienia indywidualnego spotkania w hotelu, podczas którego będziesz miał okazję osobiście przekonać się o najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close