Baltin's Kitchen

Nasza hotelowa restauracja zachwyca nie tylko designem wnętrz, choć pod sufitem po kilku kieliszkach wina z pewnością dostrzeżesz złożony z elementów rdzewionej blachy motyw ryby. Jednak głównymi bohaterami są tutaj przepyszne dania na talerzu!

Wyśmienite śniadania

Już od wczesnego ranka w hotelu unosi się zapach doskonałej kawy z naszego ekspresu ciśnieniowego, którą serwujemy podczas śniadania. Do tego szeroki wybór serów i wędlin, zawsze świeże owoce i oczywiście najbardziej lubiane przez małych i dużych świeżutkie gofry!

Słodka przekąska w lobby barze

Szarlotka z gałką lodów waniliowych, pachnący sernik, a może tort czekoladowy? Godziny południowe są najlepszym czasem na słodkie co nieco. Zresztą lobby bar żyje całą dobę. Wieczorem zapraszamy na regionalne piwko w przytulnej atmosferze.

Menu a'la carte

Zawsze świeże produkty, przygotowane na miejscu. Talerz, który cieszy oko. To właśnie wizytówka naszej karty menu. Dania z karty podajemy w godz. 13-22. Przez całą dobę zamówić można posiłek do pokoju w ramach usługi room service.

Eventy w restauracji

Baltin's Kitchen to coś więcej niż restauracja hotelowa. Systematycznie organizujemy u nas warsztaty z Szefem Kuchni, na których każdy Gość może poznać i osobiście nauczyć się tajników sztuki kulinarnej.

Zapraszamy również na wyjątkowe wieczory degustacyjne, gdzie bedziecie mogli w pełni docenić kunszt i umiejętności naszego Szefa Kuchni.

Imprezy okolicznościowe

Nasza restauracja to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych. Staramy się aby każde zorganizowane u nas przyjęcie miało niepowtarzalny klimat i aby Goście czuli się wyjątkowo. Z uwagi na szczególnie wymagający charakter tego rodzaju spotkań menu oraz cena ustalane są indywidualnie. Sala restauracyjna jest w stanie pomieścić do 80 osób.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close