Dobre miejsce dla biznesu

Spokojna okolica, hotel położony blisko piaszczystej plaży, graniczący z pięknym parkiem oraz nadmorski klimat sprzyja podróżom służbowym. Z dala od miejskiego zgiełku i bliżej natury można nabrać dystansu do rzeczywistości i zyskać zupełnie nowe spojrzenie na zawodowe sprawy. Baltin Hotel & SPA to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Wielofunkcyjne sale

Klimatyzowana sala z dostępem do światła dziennego spełnia warunki zarówno przy kameralnych spotkaniach jak i większych szkoleniach. Sala w układzie kinowym pomieści do 70 osób. Dzięki systemowi rolet wewnętrznych istnieje możliwość pełnego zaciemnienia pomieszczenia. Dodatkowym atutem sali jest możliwość jej podziału przy pomocy dźwiękoszczelnej ściany mobilnej. Nowoczesne wyposażenie techniczne zapewni obu stronom spotkania komfort. Profesjonale i indywidualne podejście do przygotowania miejsca na konferencję gwarantuje dobrą kondycję uczestników nawet po wielu godzinach spędzonych na szkoleniu.

Bogata oferta imprez integracyjnych

Lot balonem? Zabawa w Escape Room? Pokaz baristy? Zorganizujemy dla Państwa niepowtarzalne wydarzenie firmowe! Imprezy integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami oraz gwarantują wspaniałą zabawę. Atrakcje, które możemy zaoferować pozwalają na odrobinę rywalizacji, ożywienie relacji w grupie, a także pozwolą na zdobycie nowych, niezapomnianych doświadczeń.

Znakomita baza noclegowa

Pobyt w naszym hotelu z pewnością zapadnie w pamięć każdego uczestnika konferencji. Komfortowe warunki noclegowe, pyszne jedzenie oraz relaks w strefie SPA będą doskonałym dopełnieniem udanego spotkania biznesowego.

Dedykowany specjalista

Nad ustaleniem wszystkich szczegółów spotkania, spełnieniem oczekiwań organizatora i pełnym profesjonalizmem w przygotowaniu do spotkania czuwa nasz dedykowany opiekun. Skorzystaj z doświadczeń naszego event managera i w pełni wykorzystaj możliwości jakie daje organizacja konferencji w naszym hotelu. Zaparaszamy do kontaktu!

Więcej informacji:

Paulina Michalska - Manager Sprzedaży

mail: paulina.michalska@baltin.pl

tel. 608 700 703 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close