Zostań współwłaścicielem luksusowego hotelu!

Przedstawiamy wyjątkową propozycję biznesową dla osób poszukujących bezpiecznego i zyskownego sposobu ulokowania kapitału. Już dziś umożliwiamy zakup jednego z naszych luksusowych apartamentów w czterogwiazdkowym hotelu z pewnym najmem i gwarancją 8,5% stopy zwrotu w skali roku!

8,5% stałej stopy zwrotu

Zakup atrakcyjnej nieruchomości, to od lat bezpieczny sposób lokowania kapitału. U nas każdy Nabywca ma zagwarantowany comiesięczny czynsz, którego wysokość jest stała i niezależna od pory roku, czy obłożenia hotelu. Poza tym wartość lokali nad morzem systematycznie rośnie, co daje możliwość sprzedania posiadanej nieruchomości w każdym momencie na wolnym rynku z zyskiem.

Sprzedajemy lokale w świetnie funkcjonującym obiekcie. Dziś podpisujesz umowę - jutro zarabiasz! Co miesiąc na konto właściciela wypłacimy czynsz, który w 12-miesięcznym okresie rozliczeniowym wynosi 7,5% od ceny netto zakupu lokalu z miejscem postojowym. Do tego kwotę stanowiącą 1,0% ceny zakupu będziesz mógł wykorzystać w każdym roku na pobyty w sieci obiektów Baltin.

Nasze atuty

Nasz hotel jest kategoryzowany, my MAMY 4* potwierdzone wpisem w centralnej ewidencji prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Musieliśmy spełnić szereg wymagań jakościowych i bezpieczeństwa. Wiele ofert na rynku apartamentowym reklamuje się jako obiekty o standardzie 4*, a to jednak wielka różnica.

Zbudowaliśmy hotel butikowy, kameralny, z dbałością o detale wykończenia, ale równocześnie wielofunkcyjny - przeznaczony dla różnych grup Gości, od rodzin z dziećmi do Gości biznesowych.

Każdy Nabywca apartamentu staje się również współwłaścicielem części wspólnych, do których należy m.in. strefa basenowa, sala konferencyjna, sala zabaw dla dzieci i przynależne miejsce parkingowe.

Dla każdego lokalu zostanie założona nowa księga wieczysta bez obciążeń z wpisem pełnej własności.

Pobyty właścicielskie bez ograniczeń

Nie ma drugiej podobnej oferty na rynku. U nas otrzymujesz stałą kwotę na pobyty właścicielskie, którą możesz wykorzystać na wszystkie usługi oferowane przez hotel. Trakutujemy właścicieli lokali jak gości VIP - zarezerwuj pakiet z puli na pobyty właścicielskie i ciesz się wypoczynkiem z pełnym wyżywieniem, a nawet serią zabiegów w SPA!

Wszystkich Nabywców traktujemy fair. Kwota wypłacana w czynszu jest corocznie indeksowana o wskaźnik inflacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zapraszamy do umówienia indywidualnego spotkania w hotelu, podczas którego będziesz miał okazję osobiście przekonać się o najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij