W hotelu i okolicy

Każdy z odwiedzających nas Gości ma inne potrzeby i pomysły na spędzenie wolnego czasu.
Zadbaliśmy o to, by zadowolić zarówno amatorów błogiego lenistwa, jak i tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek.

Dla wszystkich Gości

Relaks na świeżym powietrzu, w cieniu drzew, wśród śpiewu ptaków i szumu morza w oddali. Czyż nie brzmi wspaniale? Goście odpoczywający w naszym parku mają do dyspozycji leżaki oraz hamaki.

Amatorzy błogiego wypoczynku w wodzie z pewnością będą chętnie korzystać z jacuzzi zewnętrznego. Kąpiel w gorącej wodzie z bąbelkami poprawia samopoczucie i ma korzystny wpływ na zdrowie.

W parku zlokalizowana jest również siłownia zewnętrzna. Dostępne urządzenia umożliwiają trening całej sylwetki.

Strefa rekreacyjna

Strefa rekreacyjna to miejsce, gdzie można zaznać prawdziwego relaksu. Na Gości czeka basen wewnętrzny, łaźnia parowa, sauna fińska oraz podgrzewana leżanka. Wstęp do strefy rekreacyjnej  dla wszystkich Gości hotelu jest bezpłatny.

Fitness Room

W naszej strefie fitness każdy może zadbać o swoją sylwetkę oraz dobre samopoczucie. Profesjonalny sprzęt umożliwia trening wszystkich partii ciała. Fitness Room wyposażony jest m.in. w bieżnię, rowerki stacjonarne oraz inne przyrządy.

Wycieczki rowerowe

Aktywnie spędzić czas można również przemierzając okolicę na rowerach. Warunki do tego są wprost wymarzone. Tuż obok hotelu przebiega międzynarodowa trasa rowerowa R-10, a w pobliżu znaleźć można wiele innych, ciekawych tras.

Umożliwiamy wypożyczenie rowerów dla dorosłych oraz dzieci w każdym wieku. Posiadamy również foteliki do przewozu dzieci.

Nordic Walking

Mielno i jego najbliższe okolice to wspaniałe miejsce dla wszystkich amatorów nordic walking. Na spacer z kijkami można wybrać się brzegiem morza lub jedną z leśnych ścieżek.
Naszym Gościom Oferujemy bezpłatne wypożyczenie sprzętu do nordic walking.

Darmowe wi-fi

Na terenie całego obiektu bezpłatnie można skorzystać z bezprzewodowego internetu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij