Mówią o nas

Moimili

Super hotel z basenami (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), pięknym placem zabaw, rowerami, które aż proszą, by je „porwać ” w jakąś trasę… A jakby tego było mało – położony jest nad samym morzem.

Czytaj więcej...

Kaja Wolnicka Mama Leona i Mili, psycholożka, fotografka, instruktorka nurkowania
Ohme

Jeśli planujecie wakacyjny wyjazd z dziećmi, nie moglibyście lepiej trafić. Baltin Hotel & SPA**** w wyjątkowy sposób dba o swoich najmłodszych gości. Do ich dyspozycji jest duży plac zabaw na zewnątrz hotelu, a także sala zabaw w środku. Przy basenie zewnętrznym zadbano o to, by dla dzieci było bezpiecznie, dlatego wydzielono specjalny brodzik. Poza tym w sezonie letnim, a poza nim w każdy weekend, hotel w swojej ofercie posiada program animacyjny dla dzieci z wieloma atrakcjami pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Czytaj więcej...

Oh!me Magazyn dla kobiet
Opinia nr 2
Postawiłem na BALTIN, ponieważ inwestycja zapewnia atrakcyjne stopy zwrotu w połączeniu z możliwością wakacyjnego odpoczynku. Apartamenty są świetnie położone, zaskakują wysokim standardem i wieloma dodatkowymi atrakcjami.
Marcin Kamiński piłkarz, reprezentant Polski, dwukrotny mistrz Polski z Lechem Poznań
Opinia nr 3
Wybrałam BALTIN ze względu na atrakcje na terenie kompleksu. Dostępność siłowni, relaks w jacuzzi, a do tego szerokie plaże na wyciągnięcie ręki. Wymarzone miejsce na urlop!
Magdalena Leciejewska wielokrotna mistrzyni Polski, reprezentantka Polski w koszykówce kobiet
Opinia nr 4
Mielenko jest dla mnie symbolem spokoju i regeneracji po ciężkim sezonie. Wybieram BALTIN, bo jako jedyna inwestycja w tej części wybrzeża łączy ze sobą cechy luksusu, zapewniając dyskretny wypoczynek z dala od gwaru.
Marcin Kikut piłkarz, b. reprezentant Polski
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij