Mówią o nas

Onet Podróże

Mielenko to wieś położona koło Mielna. Niewielka miejscowość posiada liczne atuty: z jednej strony - spokój i ciszę, z drugiej sąsiedztwo dużych ośrodków turystycznych Mielno, Unieście.

Czytaj więcej...

Onet Podróże
pamietnikmamy.pl/

Planując wakacje zawsze zwracam uwagę na to, by trafić do miejsca przyjaznego dzieciom. Wiadomo jak jest – dzieciaki muszą się wyszaleć. Te całkiem małe muszą mieć odpowiednie łóżeczko i miejsce do karmienia, a starsza córka też musi się gdzieś pobawić. Wszystkie się nudzą jak pada deszcz, więc im więcej atrakcji dla dzieci, tym lepiej.

Czytaj więcej...

Anna Wydrych Szczęśliwa mama dwóch dziewczynek. Absolwentka UJ na wydziale Prawa i Administracji, specjalizująca się w prawie pracy (ochrona kobiet w ciąży).

pamietnikmamy.pl

Moimili

Super hotel z basenami (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), pięknym placem zabaw, rowerami, które aż proszą, by je „porwać ” w jakąś trasę… A jakby tego było mało – położony jest nad samym morzem.

Czytaj więcej...

Kaja Wolnicka Mama Leona i Mili, psycholożka, fotografka, instruktorka nurkowania

moi-mili.pl

maluchy.pl

Hotel Baltin przywiązuje ogromną wagę do komfortu pobytu dla rodzin z dziećmi. (...) Do dyspozycji pozostaje sala zabaw BALTINEK z konstrukcją zabawową, brodzik na basenie oraz rozległy plac zabaw. W sezonie letnim oraz w weekendy obiekt oferuje wyjątkowy program animacyjny.

Czytaj więcej...

maluchy.pl Portal dla rodziców
Ohme

Jeśli planujecie wakacyjny wyjazd z dziećmi, nie moglibyście lepiej trafić. Baltin Hotel & SPA**** w wyjątkowy sposób dba o swoich najmłodszych gości. Do ich dyspozycji jest duży plac zabaw na zewnątrz hotelu, a także sala zabaw w środku. Przy basenie zewnętrznym zadbano o to, by dla dzieci było bezpiecznie, dlatego wydzielono specjalny brodzik. Poza tym w sezonie letnim, a poza nim w każdy weekend, hotel w swojej ofercie posiada program animacyjny dla dzieci z wieloma atrakcjami pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Czytaj więcej...

Oh!me Magazyn dla kobiet
Opinia nr 2
Postawiłem na BALTIN, ponieważ inwestycja zapewnia atrakcyjne stopy zwrotu w połączeniu z możliwością wakacyjnego odpoczynku. Apartamenty są świetnie położone, zaskakują wysokim standardem i wieloma dodatkowymi atrakcjami.
Marcin Kamiński piłkarz, reprezentant Polski, dwukrotny mistrz Polski z Lechem Poznań
Opinia nr 3
Wybrałam BALTIN ze względu na atrakcje na terenie kompleksu. Dostępność siłowni, relaks w jacuzzi, a do tego szerokie plaże na wyciągnięcie ręki. Wymarzone miejsce na urlop!
Magdalena Leciejewska wielokrotna mistrzyni Polski, reprezentantka Polski w koszykówce kobiet
Opinia nr 4
Mielenko jest dla mnie symbolem spokoju i regeneracji po ciężkim sezonie. Wybieram BALTIN, bo jako jedyna inwestycja w tej części wybrzeża łączy ze sobą cechy luksusu, zapewniając dyskretny wypoczynek z dala od gwaru.
Marcin Kikut piłkarz, b. reprezentant Polski
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij