menu

Komfortowy wypoczynek

dla całej rodziny, a zwłaszcza dzieci
16 sty ‘21
17 sty ‘21

Rodzinne apartamenty

Dzieci w Baltin Blu Aparthotel są zawsze mile widziane. Stworzona z myślą o dzieciach mnogość atrakcji i bezpieczny plac zabaw ucieszy naszych najmłodszych Gości. Dorośli natomiast docenią spokojną okolicę i doskonałe warunki do beztroskiej zabawy ich pociech. 

Rodzinne apartamenty
01.

Dla dzieci

Wiele atrakcji

Baltin Blu Aparthotel to miejsce stworzone z myślą o komfortowym wypoczynku całej rodziny, a zwłaszcza dzieci. To właśnie z myślą o naszym najmłodszych Gościach przygotowaliśmy wiele atrakcji, dzięki którym dzieci z pewnością nie będą mogły narzekać na nudę. Rodziców odwiedzających nasze apartamenty w Sarbinowie z pewnością ucieszy fakt, że umożliwiamy skorzystanie z wanienki oraz innych akcesoriów.

Wyposażenie
dla każdego

02.

KOMFORTOWY WYPOCZYNEK

Wszystkie nasze apartamenty zostały wyposażone w sprzęty i akcesoria niezbędne podczas wypoczynku z dziećmi. Naszym Gościom bezpłatnie udostępniamy: łóżeczko dla niemowląt (turystyczne), komplet pościeli oraz poduszek dla dzieci, krzesełko do karmienia wraz z kompletem sztućców, wanienkę do kąpieli oraz podest łazienkowy.

Zabawa
na powietrzu

03.

Plac zabaw

Żadnego dziecka z pewnością nie trzeba namawiać do wspólnych harców na świeżym powietrzu.

Przygotowany przez nas plac zabaw jest idealnym do tego miejscem. 

Wspaniała
rozrywka

04.

Bezpieczeństwo podczas zabawy

Duża różnorodność znajdujących się na placu zabaw urządzeń i konstrukcji daje gwarancję wspaniałej zabawy dla dzieci w różnym wieku.Wszystkie znajdują się na placu zabaw elementy posiadają odpowiednie atesty, dzięki czemu rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

Poznawanie okolicy

Wycieczka rowerowa to zawsze trafiony pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Przemierzanie Sarbinowa oraz jego okolic na dwóch kółkach to najlepszy sposób na odkrywanie uroków tej części polskiego wybrzeża. A miejsc do których warto pojechać naprawdę nie brakuje. Latarnia w Gąskach, Chłopy czy Mielno to tylko niektóre z nich.

Dla wszystkich Gości naszego kompleksu przygotowaliśmy rowery dostosowany do cyklistów w każdym wieku. Oprócz rowerów wypożyczyć można również kaski, foteliki umożliwiające podróżowanie z dzieckiem, a także przyczepki rowerowe.

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości
Godny polecenia nowoczesny hotel

Spokojne miejsce trochę na uboczu co jest niewątpliwym plusem. Hotel bardzo blisko morza w nowoczesym klimacie. Nam bardzo podobał się wystrój wszystko nowe i czyste. Miła i sympatyczna obsługa i smaczne śniadania. W hotelu sporo atrakcji sauna basen i łaźnia parowa bezpłatna dla gości.

Opinie naszych gości
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij