menu

Dobre miejsce

dla biznesu
16 sty ‘21
17 sty ‘21

Indywidualne podejście

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta jestem w stanie przygotować spotkanie, szkolenie, czy konferencję na najwyższym poziomie, a zaangażowanie, profesjonalizm oraz otwartość moich współpracowników zaowocują pełną satysfakcją uczestników spotkań.

Indywidualne podejście

OSOBA KONTAKTOWA:
Marta Rozmiarek
532 544 269
marta.rozmiarek@baltin.pl

01.

Profesjonalne spotkanie biznesowe

Spokojna okolica, hotel położony blisko piaszczystej plaży, graniczący z pięknym parkiem oraz nadmorski klimat sprzyja podróżom służbowym. Z dala od miejskiego zgiełku i bliżej natury można nabrać dystansu do rzeczywistości i zyskać zupełnie nowe spojrzenie na zawodowe sprawy. Baltin Hotel & SPA to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Wielofunkcyjne sale

02.

Klimatyzowana sala z dostępem do światła dziennego spełnia warunki zarówno przy kameralnych spotkaniach jak i większych szkoleniach. Sala w układzie kinowym pomieści do 70 osób. Dzięki systemowi rolet wewnętrznych istnieje możliwość pełnego zaciemnienia pomieszczenia. 

Nowoczesne wyposażenie

Dodatkowym atutem sali jest możliwość jej podziału przy pomocy dźwiękoszczelnej ściany mobilnej. Nowoczesne wyposażenie techniczne zapewni obu stronom spotkania komfort. Profesjonale i indywidualne podejście do przygotowania miejsca na konferencję gwarantuje dobrą kondycję uczestników nawet po wielu godzinach spędzonych na szkoleniu.

Bogata oferta

03.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Lot balonem? Zabawa w Escape Room? Pokaz baristy? Zorganizujemy dla Państwa niepowtarzalne wydarzenie firmowe! Imprezy integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami oraz gwarantują wspaniałą zabawę.

Atrakcje

04.

SZEROKI WYBÓR ATRAKCJI

Atrakcje, które możemy zaoferować pozwalają na odrobinę rywalizacji, ożywienie relacji w grupie, a także pozwolą na zdobycie nowych, niezapomnianych doświadczeń.

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości
Kameralny hotel

Nowoczesny styl. Przytulne pokoje. Basen. Atrakcje/ muzyka na żywo. Profesjonalny i sympatyczny personel. Oferta SPA. Bogate śniadania. Blisko do morza

Opinie naszych gości

Znakomita baza noclegowa

05.

LICZNE UDOGODNIENIA

Pobyt w naszym hotelu z pewnością zapadnie w pamięć każdego uczestnika konferencji. Komfortowe warunki noclegowe, pyszne jedzenie oraz relaks w strefie SPA będą doskonałym dopełnieniem udanego spotkania biznesowego.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij