menu

Wyjątkowi Goście

17 sty ‘21
18 sty ‘21

W centrum uwagi

Zaryzykuję twierdzenie, że dzieci, to nasi najważniejsi Goście. Przede wszystkim dlatego, że gdy dzieci są zadowolone, to również rodzice znajdą chwilę dla siebie. Potrafimy wypełnić czas i sprawić, że Twoje pociechy jeszcze długo będą wspominać pobyt w Baltinie.

W centrum uwagi

Sala zabaw
,,Baltinek"

01.

RAJ DLA DZIECKA

"Baltinek" to prawdziwy raj dla maluchów, gwarantujący wspaniałą zabawę niezależnie od pogody. Na dzieci czekają m.in.: małpi gaj, basen wypełniony kolorowymi kulkami i tubowe zjeżdżalnie.

Akcesoria
dla najmłodszych

02.

Z MYŚLĄ O TWOICH POCIECHACH

Goście odwiedzający nasz hotel z dziećmi mają do dyspozycji szereg niezbędnych akcesoriów dla najmłodszych. Na życzenie Gościa nieodpłatnie udostępniamy: podgrzewacz do butelek, podest łazienkowy, fotelik do karmienia, dziecięcy komplet sztućców.

Plac zabaw

Plac zabaw to miejsce, które zapewni wspaniałą rozrywkę dzieciom w każdym wieku. Udaną zabawę gwarantują m.in.: zjeżdzalnie, huśtawki, tyrolka, trampolina, karuzela, pajęczyna, piaskownica, stół do ping-ponga.

Ciekawy program
animacyjny

03.

ZRÓŻNICOWANE ZABAWY

Przez cały rok dzieci z pewnością nie będą mogły narzekać na nudę. Pod bacznym okiem wykwalifikowanej kadry najmłodsi uczestniczą w zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, warsztatach kreatywnych i wielu innych grach i harcach.

Wycieczki rowerowe

Rodzinna wycieczka rowerowa to wspaniały sposób na wspólne spędzenie czasu oraz poznanie najbliższej okolicy. Jazda na rowerze może sprawić wiele radości nie tylko dzieciom. Z myślą o najmłodszych cyklistach przygotowaliśmy foteliki rowerowe, kaski oraz rowery dostosowane swoją wielkością do dzieci w każdym wieku.

SPA
dla dzieci

04.

PIELĘGNACJA DZIECKA

Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów pielęgnacyjnych jak również atrakcji związanych z zabawą w wodzie. Wszystkie zabiegi jak i zabawy są dostosowane do wieku i odbywają się w obecności opiekuna prawnego dziecka.

Sala gier
multimedialnych

05.

WSPÓLNA ZABAWA

Starsze dzieci mogą spędzić swój wolny czas w specjalnie do tego przygotowanej sali gier. Do ich dyspozycji oddajemy: konsolę Xbox oraz PlayStation wraz z zestawem gier i piłkarzyki.

Napisali o nas...

Napisali o nas...
Wiedzą jak zadbać o gości

Jeśli planujecie wakacyjny wyjazd z dziećmi, nie moglibyście lepiej trafić. Baltin w wyjątkowy sposób dba o swoich najmłodszych gości. Do ich dyspozycji jest duży plac zabaw na zewnątrz hotelu, a także sala zabaw w środku. Przy basenie zadbano o to, by dla dzieci było bezpiecznie, dlatego wydzielono specjalny brodzik. Poza tym w sezonie letnim, a poza nim w każdy weekend, hotel w swojej ofercie posiada program animacyjny dla dzieci z wieloma atrakcjami pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Napisali o nas...
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij