menu

Profesjonalny operator

Skutecznie zarządzamy obiektami hotelowymi
17 sty ‘21
18 sty ‘21
01.

Solidny partner
w biznesie

Partnerskie relacje

W ramach umów najmu wypłaciliśmy deweloperom i indywidualnym właścicielom apartamentów już ponad 2.000.000 zł czynszu. Zawsze dotrzymujemy terminów płatności, a ze wszystkimi inwestorami pozostajemy w partnerskich relacjach.

Wysokie
rezultaty

02.

Sukces

W Baltin**** Hotel & SPA w drugim roku funkcjonowania na rynku notujemy ponadprzeciętne wartości wskaźników hotelarskich. Bardzo udanie wprowadziliśmy na rynek obiekt w Sarbinowie. Naszą dewizą jest przyjęcie Gościa w taki sposób w jaki chcielibyśmy ugościć najważniejszą osobę przybywającą do własnego domu.

Nasz najważniejszy
zasób

03.

LUDZIE

Bez odpowiedniej kadry menedżerskiej niemożliwe byłoby osiaganie kolejnych ambitnych celów. Mamy doświadczony, ale równocześnie nastawiony na dalszy rozwój zespół. Współpracujemy z uznanymi ekspertami w branży hotelarskiej i stale monitorujemy rynek.

Nasze
atuty

Jesteśmy operatorem hotelowym, który zarządza obiektami na wyłączność - nie podpisujemy umów na pojedyncze apartamenty w różnych lokalizacjach. Dzięki temu możemy wynegocjować dobre warunki umów z kilkudziesięcioma pośrednikami. Współpracujemy z portalami typu Booking.com, Travelist, HRS, jak również z biurami podróży, takimi jak TUI zarówno na rynku polskim jak i niemieckim. Każdego roku mocno inwestujemy w promocję własnej marki, co przekłada się na wzrosty sprzedaży w kanale bezpośrednim.

Mamy świetnie przygotowaną do dalszego rozwoju infrastrukturę, posiadamy centralną infolinię dla klientów.

Opinie naszych
gości

Opinie naszych
Godny polecenia nowoczesny hotel

Spokojne miejsce trochę na uboczu co jest niewątpliwym plusem. Hotel bardzo blisko morza w nowoczesym klimacie. Nam bardzo podobał się wystrój wszystko nowe i czyste. Miła i sympatyczna obsługa i smaczne śniadania. W hotelu sporo atrakcji sauna basen i łaźnia parowa bezpłatna dla gości.

Opinie naszych
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij