menu

SPA & Wellness

Regeneracja i relaks
16 sty ‘21
17 sty ‘21

Błogie ukojenie

Projektując strefę Spa zależało mi, aby każdy kto wchodzi do gabinetu mógł poczuć ukojenie i odprężenie, zrelaksować się i odnaleźć wewnętrzną równowagę. Zależało mi również, żeby nasze spotkanie pozostawiło długotrwały efekt, wrażliwość na potrzeby własnego ciała i duszy. Jestem przekonana, że moje cele zostały w pełni zrealizowane.

Błogie ukojenie
01.

Czas na relaks

Chwila wytchnienia

Strefa wellness naszego nowoczesnego kompleksu, to miejsce w którym regeneracja i relaks, stają się kwintesencją udanego wypoczynku. Chcąc przywrócić w Państwa życiu wewnętrzną harmonię i spokój, stworzyliśmy przestrzeń, która jest oazą równowagi między stanem ciała i umysłu.

Zabiegi wykonane przez specjalistów

02.

NAJLEPSZE KOSMETYKI

Proponujemy Państwu spędzenie chwili wytchnienia poddając się zabiegom w otoczeniu subtelnych zapachów i odprężającej muzyki. Przygotowane przez naszych specjalistów terapie i rytuały pielęgnacyjne, opieramy o kosmetyki liderów profesjonalnej pielęgnacji, firmę Mokosh oraz Organique.

Kosmetyki liderów

Mokosh oraz Organique to firmy, które od wielu lat propagują holistyczne podejście idealnie wpisujące się w proponowaną przez nas wizję pielęgnacji i odprężenia dla każdego.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu również, nasze autorskie zabiegi naturalne, które stanowią wspaniałe uzupełnienie przygotowanej oferty.

Wellness dla mam

03.

W TROSCE O MAMY

W tym niezwykłym czasie jakim jest ciąża, kiedy to pielęgnacja własna przyszłej Mamy staje się troską o drugiego człowieka przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów zarówno dla przyszłych Mam oraz dla tych które już cieszą się urokami macierzyństwa.

Oferta dla przyszłych mam

04.

ODPRĘŻENIE I ODŻYWIENIE

W ofercie tej znajdziecie Panie zabiegi zarówno oczyszczające, odprężające, relaksacyjne jak i odżywcze. Wszystkie zabiegi jak i środki pielęgnacyjne dobraliśmy z wielką starannością w trosce o zdrowie Mamy i dziecka (kosmetyka naturalna).

Prawdziwe opinie naszych Gości

Prawdziwe opinie naszych Gości
Rodzinny hotel nad morzem

Fantastyczne miejsce dla rodzin z pociechami, mnóstwo atrakcji dla starszych i młodszych. Plac zabaw, bawialnia oraz animacje zachwyciły dzieci! SPA dla najmłodszych w wykonaniu Pani Ani - rewelacja! 100% Polecam

Prawdziwe opinie naszych Gości

Nasza kadra

05.

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Wszystkie zabiegi, terapie i rytuały na twarz oraz ciało są wykonywane przez naszych terapeutów SPA, którzy są dyplomowanymi fizykoterapeutami i kosmetologami z wieloletnią praktyką w zawodzie.

Autorskie zabiegi

06.

NATURALNE PRODUKTY

Zespół  jest prowadzony przez Annę Blejch, będącej wykładowcą oraz kreatorem Wellness, propagatorką i twórczynią autorskich zabiegów naturalnych.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij