menu

Zostań współwłaścicielem luksusowego hotelu

Zyskuj 8,5% w skali roku
16 paź ‘19
17 paź ‘19

Inwestycja z przyszłością

Życzę wszystkim sprzedawcom, żeby mogli oferować tak atrakcyjne produkty. Zapraszam na osobiste spotkanie przy pysznej kawie w hotelowej restauracji. Chętnie zaprezentuję nasze apartamenty, wyjaśnię wątpliwości i porozmawiam o procesie zakupu.

Inwestycja z przyszłością
01.

Wyjątkowa propozycja biznesowa

Przedstawiamy wyjątkową propozycję biznesową dla osób poszukujących bezpiecznego i zyskownego sposobu ulokowania kapitału. Już dziś umożliwiamy zakup jednego z naszych luksusowych apartamentów w czterogwiazdkowym hotelu z pewnym najmem i gwarancją 8,5% stopy zwrotu w skali roku!

8,5% stałej
stopy zwrotu

02.

Zakup atrakcyjnej nieruchomości, to od lat bezpieczny sposób lokowania kapitału. U nas każdy nabywca ma zagwarantowany comiesięczny czynsz, którego wysokość jest stała i niezależna od pory roku, czy obłożenia hotelu. Poza tym wartość lokali nad morzem systematycznie rośnie, co daje możliwość sprzedania posiadanej nieruchomości na wolnym rynku z zyskiem.

Sprzedaż apartamentów

03.

OPŁACALNA INWESTYCJA

Sprzedajemy lokale w świetnie funkcjonującym obiekcie. Dziś podpisujesz umowę - jutro zarabiasz! Co miesiąc na Twoje konto wypłacimy czynsz, który w 12-miesięcznym okresie rozliczeniowym wyniesie 7,5% ceny netto zakupu lokalu z miejscem postojowym. Do tego kwotę stanowiącą 1% ceny zakupu będziesz mógł wykorzystać na pobyty w wybranym obiekcie Baltin.

Pobyty właścicielskie

04.

Usługi hotelowe bez ograniczeń

Nie ma drugiej takiej oferty na rynku. U nas otrzymujesz stałą kwotę na pobyty właścicielskie, którą możesz wykorzystać na wszystkie usługi oferowane przez hotel. Traktujemy nabywców apartamentów jak gości VIP - zarezerwuj pakiet z puli właścicielskiej i ciesz się wypoczynkiem z pełnym wyżywieniem, a nawet serią zabiegów SPA!

Nasze atuty

Nasz hotel jest kategoryzowany, my MAMY 4* potwierdzone wpisem w centralnej ewidencji prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Musieliśmy spełnić szereg wymagań jakościowych i bezpieczeństwa. Wiele ofert na rynku apartamentowym reklamuje się jako obiekty o standardzie 4*, a to jednak wielka różnica.

Zbudowaliśmy hotel butikowy, kameralny, z dbałością o detale wykończenia, ale równocześnie wielofunkcyjny - przeznaczony dla różnych grup Gości, od rodzin z dziećmi do Gości biznesowych.

Każdy nabywca apartamentu staje się również współwłaścicielem części wspólnych, do których należy m.in. strefa basenowa, sala konferencyjna, sala zabaw dla dzieci i przynależne miejsce parkingowe.

Wszystkich nabywców traktujemy fair. Kwota wypłacana w czynszu jest corocznie indeksowana o wskaźnik inflacji.

Dla każdego lokalu zostanie założona nowa księga wieczysta bez obciążeń z wpisem pełnej własności.

Opinie naszych
gości

Opinie naszych
Wyjątkowy

Wspaniałe miejsce ze znakomitą obsługą. Bardzo czyste i przestronne pokoje. Rewelacyjne śniadania i dania w restauracji. Byliśmy drugi raz. Na pewno wrócimy.

Opinie naszych
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij