menu

Baltin White nadchodzi...

Unikalny design i pięciogwiazdkowy widok na góry
przewiń

Przedstawiamy Baltin White

Od początku prac nad projektem Baltin White przyświecał nam cel stworzenia czegoś najwyższej klasy, unikalnego na skalę kraju. Dziś z przyjemnością mogę zaprezentować więcej szczegółów tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Już niebawem przedstawimy ofertę zakupu apartamentów, a na wiosnę rozpoczną się prace budowlane. Uruchomienie obiektu dla Gości planujemy w 2021 roku.

Przedstawiamy Baltin White
Poznaj naszą nową inwestycję

Poznaj naszą nową inwestycję

01.

Zachwyca
widokiem

Wyobraź sobie miejsce znajdujące się w centrum historycznego uzdrowiska, z pięknym widokiem na góry ze wszystkich stron i dwa kroki od wyciągu gondolowego...

 

Witamy w świecie Baltin WHITE!

 

Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój jest pod względem turystycznym jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości w polskich górach. Podobnie jak w uznanych alpejskich kurortach sezon trwa tu cały rok. W okresie letnim miasto stanowi raj dla miłośników jazdy na rowerze oraz dla rodzin z dziećmi, których przyciągają łagodne, utwardzone szlaki i wiele ciekawych miejsc w okolicy. Zima to królestwo narciarzy, z możliwością wykorzystania jednej z niewielu w Polsce kolei gondolowych.

Urzeka stylem

02.

Wyjątkowy design

Projekt stanowi niepowtarzalne połączenie nowoczesnej architektury, inspirowanej najlepszymi nowojorskimi hotelami, z lokalną tradycją budowlaną oraz historyczną zabudową zabytkowego Świeradowa-Zdroju. Bryła budynku oraz wyrafinowany projekt wnętrz doskonale wpisują się w górskie otoczenie oddając klimat dawnego uzdrowiska we współczesnej formie.

Porywa ilością
atrakcji

03.

W kompleksie zaplanowaliśmy niezliczoną ilość atrakcji, począwszy od parku wodnego z saunarium i letniego basenu zewnętrznego dla dzieci na dziedzińcu, przez ekskluzywne gabinety SPA, fitness, kort do squasha, aż do sali kinowej, sali gier i mnóstwa przestrzeni dla dzieci. Nie zabraknie oczywiście pomieszczenia, które w sezonie zimowym pełnić będzie funkcję narciarni, a latem rowerowni.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij